خانه / بازاریابی و تبلیغات / برای گسترش کسب و کار استفاده همه جانبه از طراحی سایت داشته باشیم

برای گسترش کسب و کار استفاده همه جانبه از طراحی سایت داشته باشیم

  • در دنیای دیجیتال مارکتینگ روش‌های بسیار زیادی برای گسترش کسب و کار اینترنتی وجود دارد، پس از طراحی سایت تبلیغات اینترنتی با هزینه‌های ارزان و بهینه می‌تواند بازخورد بسیار مناسبی را به مجموعه شما داشته باشد.

 

بازار سنتی در سال های گذشته جای خود را به بازار های نوین و دیجیتال داده اند مطمئنا بسیاری از شما برای یافتن خدمات یا محصولی خاص در اولین گام در دنیای اینترنت به دنبال ان گشته اید. این در حالی است که در گذشته مردم برای یافتن نیاز های خود به بازار ها و مغازه های سنتی رجوع می کردند. و در بسیاری از موارد هم نیاز خود را بی پاسخ می دیدند.
با گسترش اینترنت و کسب و کارهای اینترنتی مغازه‌های سنتی جای خود را به بازارهای اینترنتی داده‌اند. امروزه کاربران برای یافتن نیازهای خود ابتدا در دنیای اینترنت به دنبال آن می‌گردند. اما چگونه می توان از این ابزار برای یافتن بازار های جدید استفاده کرد. در مصاحبه‌ای که با مدیر یکی آژانس دیجیتال مارکتینگ اینتن داشتیم نکات مهمی در حوزه کسب  و کارهای آنلاین مطرح شد که در ادامه گزارش به این موضوعات خواهیم پرداخت.
مدیر آژانس دیجیتال مارکتینگ اینتن در راستای گسترش کسب و کار در دنیای اینترنت اینگونه گفت: امروزه با توجه به تغییر سلایق مردم ، استفاده از ابزار های دیجیتال جای خود را به ابزار های قدیمی داده است، دیگر مردم برای یافتن اطلاعات و اخبار مفید از روزنامه‌ها یا مجلات چاپی استفاده نمیکنند. منبعی بزرگ و نامحدود بنام اینترنت جای رسانه‌های کاغذی را گرفته است. از این رو حضور در این دنیای جدید یکی از نیاز های اساسی هر شرکتی است، در سال های آینده اگر شرکت‌های سنتی به سمت این دنیای جدید وارد نشوند، مطمئنا تجارت‌شان رو به زوال خواهد بود.
وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه دروازه ورود به دنیای کسب و کار های اینترنتی در عصر حاضر، طراحی سایت است، اهمیت این موضوع برای شرکت‌های بزرگ و صاحبان صنایع برای خروج از بازار‌های سنتی بیش از بیش است. در گام نخست استفاده از طراحی سایت و داشتن رتبه در موتورهای جستجو می‌تواند کمک شایانی در بازاریابی در دنیای اینترنت برای شرکت‌ها و صاحبان صنایع باشد.
در دنیای دیجیتال مارکتینگ روش‌های بسیار زیادی برای گسترش کسب و کار اینترنتی وجود دارد، پس از طراحی سایت تبلیغات اینترنتی با هزینه‌های ارزان و بهینه می‌تواند بازخورد بسیار مناسبی را به مجموعه شما داشته باشد.
شریفی در راستای تبلیغات در دنیای اینترنت از خدمات نوین رپورتاژ آگهی نام برد. رپورتاژ آگهی ابزاری بسیار کاربردی برای برندینگ شما در بین کاربران اینترنتی است. همچنین این نوع تبلیغات می‌تواند از نظر افزایش رتبه سایت در موتور های جستجو هم به شما کمک نماید.
آشنایی با آژانس دیجیتال مارکتینگ اینتن: اینتن در سال 1387 با هدف بهینه سازی بازار طراحی سایت پای به عرصه خدمات دیجیتال گذاشت، این مجموعه خدمات خود را با طراحی سایت، بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو (Seo)، خدمات دیجیتال مارکتینگ آغاز کرد.

درباره ی tony.almeyda

همچنین ببینید

برای برقراری ارتباطات مفید در بازاریابی این 3 روش را امتحان کنیم

تنها چند سرفصل را با آنها در میان بگذارید. بیشتر از این توصیه نمی شود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *