خانه / اخبار / مخابرات اینترنت خانواده ارائه می دهد

مخابرات اینترنت خانواده ارائه می دهد

  • ز دیگر مزیت‌های این طرح وجود هدیه‌های اینترنتی، اضافه بر طرح‌های قبلی و همچنین قیمت بسیار مناسب تر نسبت به دیگر طرح‌ها خواهد بود که مورد توجه خانواده‌ها قرار می‌گیرد.

 

معاون بازاریابی و فروش شرکت مخابرات استان اصفهان از ارائه طرحی ویژه و انحصاری با عنوان «اینترنت خانواده » برای اولین بار در این خطه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت مخابرات استان اصفهان، ناصر مشایخی افزود: با توجه به توسعه فضای الکترونیک و گسترش به کارگیری اینترنت در بین خانواده‌های ایرانی، لزوم ارائه طرح‌های مبتنی بر نیاز خانواده‌ها در خدمات اینترنت احساس می‌شد.
وی تصریح کرد: بر همین اساس شرکت مخابرات استان اصفهان، به عنوان برترین اپراتور و دارنده اکثریت تعداد مشتریان اینترنت پرسرعت در استان، سبد سرویس اینترنت جدید خود را با عنوان اینترنت خانواده طراحی و به مشتریان ارائه کرده است.
وی افزود: در این سرویس اینترنت نوین، هریک از اعضای خانواده دارای اکانت شخصی و حساب کاربری مجزا خواهند بود.
مشایخی تشریح کرد: در سرویس اینترنت خانواده هر عضو خانواده می‌تواند به صورت اختصاصی به میزان مورد نیازخود حجم اینترنت خریداری و استفاده کند.
وی افزود: یکی دیگر از امکانات این سرویس امکان جابجایی حجم اینترنت بین اعضای خانواده است و هر کدام از اعضای خانواده می‌تواند حجم اینترنت خریداری شده خود را در اختیار سایر اعضا قرار دهد.
مشایخی خاطرنشان کرد: ویژگی منحصر به فرد این طرح آن است که ضمن امکان فوق، نماینده خانواده هم می‌تواند یکی از بسته‌های اینترنت خانواده را خریداری و بین اعضا توزیع کند و هرکدام از اعضای خانواده نیز می‌توانند از بسته‌های اینترنت خانواده به صورت جداگانه خریداری و استفاده کنند.
وی عنوان کرد: از دیگر مزیت‌های این طرح وجود هدیه‌های اینترنتی، اضافه بر طرح‌های قبلی و همچنین قیمت بسیار مناسب تر نسبت به دیگر طرح‌ها خواهد بود که مورد توجه خانواده‌ها قرار می‌گیرد.
وی تأکید کرد: این طرح به عنوان طرح و ایده ویژه و انحصاری از طرف طراحان شرکت مخابرات استان اصفهان و برای اولین بار در کشور ارائه شده است.

درباره ی tony.almeyda

همچنین ببینید

اطلاعات کامل درباره گیمیفیکیشن

طراحی بازی شما باید طوری باشد که نقشه‌ی سفر مشتری را در نظر بگیرد و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *