خانه / بازاریابی و تبلیغات / چگونه به دنیای کسب و کار اینترنتی و سئو وارد شویم؟

چگونه به دنیای کسب و کار اینترنتی و سئو وارد شویم؟

دنیای اینترنت و بازاریابی آنقدر گسترده شده که حالا برای ورود به بازار جهانی، تجارت اینرتنتی، راه اندازی یک کسب و کار و… حتما باید با مفاهیم مختلفی آشنا باشید تا در این راه دراز خود به مشکل بر نخورید. به نظر شما چگونه به دنیای کسب و کار اینترنتی و سئو وارد شویم؟

اینترنت که زمانی دهکده‌ای بیش نبود، حال تبدیل به یک سرزمین پرجمعیت شده است که بخش قابل توجهی از جامعه‌ی ما هم به این سرزمین مهاجرت کرده‌اند. اگر ایده‌ای دارید که پاسخ‌گوی نیاز بخشی از این جامعه است و یا می‌خواهید که کسب و کارتان را در این سرزمین راه اندازی و گسترش دهید، به دنیای تجارت الکترونیک خوش آمدید! اگر قصد وارد شدن به این دنیای سراسر هیجان را دارید، حتما باید با آویژه نیز آشنا شوید…

دنیای کسب و کار اینترنتی و سئو

کارآفرینی از مباحث داغ دنیای کسب و کار است که در رشد و توسعه اقتصاد نه تنها کشورمان بلکه در سطح معادلات جهانی نیز نقش مهمی ایفا کند.
امروزه بسیاری از افراد به دنبال راه اندازی کسب و کار خود هستند، اما شاید با سختی ها و پیچیدگی های این کار آشنا نباشند و دانش و تجربه کافی درباره کارآفرینی نداشته باشند. شما زیادی از مدیرهای امروزی همگی روزی کارآفرین بوده اند، به همین دلیل نیز مدیر و مدیریت مفهومی است که باید به آن نیز توجه کرد.

اگر قصد دارید وبسایت درآمدزایی برای خود طراحی کرده و کسب و کار اینترنتی راه‌اندازی کنید می‌توانید از رایج‌ترین مدلهای کسب و کار اینترنتی استفاده کنید. متداول مدلهای کسب و کار اینترنتی که در این مقاله بیان کردیم قابلیت استفاده هم زمان با مدل‌های دیگر را نیز دارا می‌باشند؛ لذا توصیه می‌شود همواره به دنبال افزایش و ارتقای منابع درآمدی خود باشید. بنابراین اگر شما هم قصد دارید به این حوزه وارد شوید، حتما نگاهی جامع و دقیق به مقالات آموزشی این حوزه داشته باشید.

دنیای کسب و کار اینترنتی و سئو

یکی از مدلهای کسب و کار اینترنتی قدیمی و رایج، فروش اینترنتی مستقیم محصولات بمی باشد. بهترین مزیت این مدل در کنترل میزان سود در فروش و حراجها می باشد به همین علت می توانید سود بیشتری کسب نمایید. مردم به قیمتهای مناسب جذب می شوند که در این روش با حذف واسطه ها و دلالان می توانید قیمت محصولات را جهت ترغیب به اولین خرید و خرید مجدد تغییر دهید.

و اما برای کسب و کار خود نیز حتما شما هم به یک وب سایت اینترنتی نیاز خواهید داشت. به هر حال شما وقتی دنبال یک محصول یا خدماتی می گردید و از طرفی هم وب‌سایت مشخصی در این حوزه را هم نمی شناسید، طبیعی است که در همان گام اول به موتور جستجوی گوگل مراجعه می کنید و با تایپ کردن عبارتی مثل “تور آنتالیا” که بدنبال آن هستید، وارد یکی از سایت های آژانس های مسافرتی که می توانند این تور را به شما ارائه دهند، می شوید. حال اینجاست که سئو یا بهینه سازی وب‌سایت اهمیت پیدا می کند؛ لذا نباید نسبت به آموزش سئو نیز بی نفاوت داشته باشید.

دنیای کسب و کار اینترنتی و سئو

برای آشنایی بیشتر با جهان فعلی کسب و کار نیز حتما اخبار شرکت ها را دنبال کنید. هر سال بر روی شرکت های مختلف تحقیقات گسترده ای انجام می شود و میزان کیفیت و پیشرفت انها یکی از ملاک هایی است که براساس ان شرکت های معروف را رده بندی می کنند و آنها را در سطح جهانی رتبه بندی می نمایند.

منابع:

  • http://e-avijeh.ir
  • http://modir.tv
  • http://mihanwork.com
  • http://seoz.ir
  • http://www.malisazman.ir

درباره ی tony.almeyda

همچنین ببینید

برای برقراری ارتباطات مفید در بازاریابی این 3 روش را امتحان کنیم

تنها چند سرفصل را با آنها در میان بگذارید. بیشتر از این توصیه نمی شود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *